Praktyczne porady:


 

I. Nie unikaj kontaktu z Dunaj - Finanse sp. z o.o.

Kontakt jest najważniejszy, dla nas liczy się możliwość współpracy. Brak kontaktu lub wręcz jego unikanie stanowi dla nas znak, że załatwienie sprawy bez udziału przymusu państwowego nie przyniesie rezultatu. Jesteśmy zmuszeni podjąć szereg działań, które całkowicie niepotrzebnie zwiększą zadłużenie, zamiast przedstawiać Państwu paletę merytorycznych rozwiązań.

 

II. Przygotowanie do rozmowy.

Przed rozmową z pracownikiem Dunaj - Finanse sp. z o. o. zarówno bezpośredniej jaki i telefonicznej prosimy o przygotowanie niezbędnych informacji w celu szybszej identyfikacji Państwa sprawy. Prócz imienia i nazwiska oraz powodu kontaktu prosimy również podać numer pisma (każdy lewy, górny róg pisma). Jeżeli mają Państwo dokumenty, które mogą okazać się istotne w Państwa sprawie prosimy o ich przedstawienie. Wszystko to sprawi, że rozmowa będzie rzeczowa, nie zajmie Państwu dużo czasu i doprowadzi do merytorycznych rozwiązań.

 

III. Rozmowa z pracownikiem Dunaj - Finanse sp. z o.o.

Zarówno rozmowa telefoniczna jak i bezpośrednia z jednym z naszych pracowników, pozwoli zarówno Państwu jak i nam zaoszczędzić czas i niepotrzebne nerwy. Słowo klucz to w tym przypadku rzetelna, rzeczowa rozmowa, w której na pewno przedstawione zostaną możliwości rozstrzygnięcia w sposób jak najmniej uciążliwy, zadowalający obie strony.

 

IV. Traktujemy sprawę poważnie.

Niezależnie od kwoty zadłużenia, od tego czy są Państwo bezpośrednim (głównym) dłużnikiem czy np. jedynie poręczycielem do sprawy należy podejść z rozwagą. Jesteśmy firmą windykacyjną, dlatego nie możemy sobie pozwolić na lekceważenie mniejszych należności. Do każdej sprawy podchodzimy z założeniem, że każdy dług należy spłacić, niezależnie od jego wielkości. Jesteśmy po to by Państwu pomóc, możemy przedstawić szereg możliwości wyjścia z danej sytuacji, ale oczekujemy zainteresowania i zaangażowania w podjętą współpracę z Dunaj - Finanse sp. z o.o.

 

V.  Czas to pieniądz.

Przysłowie czas to pieniądz nabiera w przypadku zadłużenia i działalności firmy windykacyjnej istotne znaczenie. Im szybciej się Państwo z nami skontaktują, im szybciej my przedstawimy możliwe rozwiązania tym mniejsze będzie zadłużenie. Zwlekanie z uregulowaniem należności powoduje jej niepotrzebne zwiększenie już chociażby przez naliczanie odsetek, które za świadczenie pieniężne wierzyciel może naliczać gdy pojawi się opóźnienie w spłacie.